Mgr. Barbora Nebáznivá

Mgr. Barbora Nebáznivá

psycholog, poradenství pro dospívající, dospělé a rodiče

Vystudovala jednooborovou psychologii na FF UK v Praze, část studia strávila v Portugalsku. Je frekventantkou psychoterapeutického výcviku zaměřeného na člověka (PCA neboli Rogeriánský přístup). Má výcvik v kompletní krizové intervenci. Pracuje jako školní psycholožka na čtyřletém gymnáziu a v týmu Dětské podpůrné péče zaměřeném na paliativní medicínu ve Fakultní nemocnici Motol. V minulosti pracovala na Lince bezpečí, jako asistentka pedagoga, lektorka primární prevence a osobní asistentka u lidí s PAS. Během studia absolvovala řadu stáží, například v dětské psychiatrické nemocnici Louny nebo v Centru následné péče v Motole.

Ve svých konzultacích uplatňuje principy empatického naslouchání, bezpodmínečného přijetí a autenticity. Věnuje se tématům sebepřijetí, mezilidským vztahům, zpracováním krizových životních situací (rozchod, onemocnění, úmrtí, různé životní změny), zvládání emocí a tématům spjatým se školou (učení, time-management, volba školy či kariéry).

V Centru Hladina poskytuje psychologické poradenství pro dospívající, dospělé a rodiče.

Pracoviště: Černá 13, Praha 1 Nové Město

mail: Nebazniva@CentrumHladina.cz

Ceník:

Individuální psychoterapie a poradenství, 50 minut    1000,-Kč
Rodinná psychoterapie a poradenství, 75 minut     1500,-Kč
Telefonická konzultace pouze pro stávající klienty, 15 minut  500,-Kč

Orientační pracovní doba:

 

Čtvrtek: odpoledne

 

 

 

Uvedená pracovní doba je pouze orientační, zda máte s terapeutem průniky možných časů. Nemůžeme garantovat dostupnost všech termínů. Některé termíny jsou již dlouhodobě zabrány, zvláště  jedná-li se o pozdější hodiny.

Podmínky :

Objednání je oboustranně závazné. Objednáním vzniká smlouva o rezervaci času. Smlouva vzniká i ústní dohodou. Platbu za služby hradí klient na místě, či v případě online formy bezprostředně na zadaný účet spolu s variabilním symbolem.

Možnost zrušit domluvené sezení bezplatně je 48 hodin dopředu. Při pozdějším zrušení termínu musí klient uhradit sezení v plné výši.

Centrum Hladina není zdravotnické zařízení, není ve smluvním vztahu se zdravotními pojišťovnami. Poskytovatelé služeb nemají povinnost vést o klientech dokumentaci a poskytovat záznamy o klientech jiným institucím ke kontrole. Důvěrnost a anonymita klientů vně centra je plně zachována.