Mgr. Miroslav Vosmik

Mgr. Miroslav Vosmik

psychoterapeut, kariérový poradce pro vzdělávací a profesní dráhu - rodiny, páry, dospívající, dospělí, rodiče

Vystudoval magisterské studium na VŠP v Hradci Králové. Již od dětství byla jeho kariérní cesta ovlivněna přáním být učitel, učit formou dialogu, kterým hloubí sebe i druhé. Toto přání se mu splnilo, 25 let učení ho utvářelo nejvíc.  Záhy se vydal i cestou poradenskou (výchovné a kariérové poradenství), při níž stále více pociťoval touhu „vidět za …“. Protože propojovat kontext školy a rodiny mu přišlo nejužitečnější, absolvoval výcvik v rodinné a systemické terapii (Institut rodinné terapie FN Motol). Je ukotven v systemickém přístupu a velmi rád pracuje narativním způsobem. Kariérní cesty se paprskovitě dále rozšiřovaly o cestu metodickou, lektorskou a publikační. Jako poradenský pracovník, lektor a terapeut provází své klienty tématy: vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, vzdělávání žáků s poruchou autistického spektra, týmová spolupráce, metodická podpora pro asistenty pedagoga, supervizní skupiny pro učitele a asistenty pedagoga, rodičovské skupiny a jejich vedení, komunikace s rodiči, syndrom vyhoření, kariérové poradenství. V současné době působí také jako rodinný terapeut v Trianglu - centru pro rodinu.

Dále se vzdělává v supervizním výcviku a poskytuje supervize pro školy a jejich pracovníky.

 

V Centru Hladina nabízí především rodinnou terapii, individuální a párovou terapii a kariérové poradenství a provázení pro děti, studenty i dospělé.

Pracoviště: Černá 13, Praha 1 Nové Město

tel: 602 189 685      mail: Vosmik@CentrumHladina.cz

Podcast :

Publikace :

Videa :

Ceník :

Individuální psychoterapie a poradenství, 50 minut    1200,-Kč
Kariérové poradenství a provázení změnou
1200,-Kč
Párová psychoterapie a poradenství, 75 minut     1800,-Kč
Rodinná psychoterapie a poradenství, 75 minut     1800,-Kč
Telefonická konzultace pouze pro stávající klienty, 15 minut  500,-Kč

Orientační pracovní doba:

Pondělí: odpoledne

Pátek: odpoledne 

 

Uvedená pracovní doba je pouze orientační, zda máte s terapeutem průniky možných časů. Nemůžeme garantovat dostupnost všech termínů. Některé termíny jsou již dlouhodobě zabrány, zvláště  jedná-li se o pozdější hodiny.

Podmínky :

Objednání je oboustranně závazné. Objednáním vzniká smlouva o rezervaci času. Smlouva vzniká i ústní dohodou. Platbu za služby hradí klient na místě, či v případě online formy bezprostředně na zadaný účet spolu s variabilním symbolem.

Možnost zrušit domluvené sezení bezplatně je 48 hodin dopředu. Při pozdějším zrušení termínu musí klient uhradit sezení v plné výši.

Centrum Hladina není zdravotnické zařízení, není ve smluvním vztahu se zdravotními pojišťovnami. Poskytovatelé služeb nemají povinnost vést o klientech dokumentaci a poskytovat záznamy o klientech jiným institucím ke kontrole. Důvěrnost a anonymita klientů vně centra je plně zachována.