Mgr. Tereza Dusová

Mgr. Tereza Dusová

psycholog, psychoterapeut - dospívající, dospělí, rodiče

Vystudovala jednooborovou psychologii na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně a Université Pierre Mendès-France v Grenoblu. Absolvovala komplexní psychoterapeutický Výcvik integrace v psychoterapii. V oblasti poradenství a psychoterapie se systematicky vzdělává prostřednictvím kurzů: Práce s klientem v krizi, Terapeutická práce s využitím Sandtray. Jako školní psycholožka (od 2017) se věnuje individuálnímu poradenství dětem a rodičům i práci s kolektivy. V rámci dlouhodobých stáží a dobrovolnické činnosti pracovala s lidmi s duševním onemocněním (Psychiatrická nemocnice Brno) či onkologicky nemocnými pacienty (FN Brno). Pracovní dovednosti získává i formou praxí (INEP, Psychocentrum Jihlava, Manželská a rodinná poradna Bethesda, Psychiatrická nemocnice v Kroměříži a jiné).

Klientům pomáhá s tématy jako jsou nespokojenost ve vztazích (partnerských, rodinných či pracovních), potýkání se s nepříjemnými pocity, zvládání stresu, motivace při studiu či práci, krizové životní situace, sebeobjevování a osobní rozvoj či hledání životních hodnot.

V Centru Hladina nabízí krátkodobé psychologické poradenství pro dospívající od 15 let, jejich rodiče a dospělé.

Pracoviště: Černá 13, Praha 1 Nové Město          

tel:+420736792997mail: Dusova@CentrumHladina.cz

Ceník:

Individuální psychoterapie a poradenství, 50 minut    1000,-Kč
Rodinná psychoterapie a poradenství, 75 minut     1500,-Kč
Individuální psychoterapie a poradenství v angličtině 🇬🇧 , 50 minut1200,-Kč
Telefonická konzultace pouze pro stávající klienty, 15 minut  500,-Kč

Orientační pracovní doba:

 

Čtvrtek: odpoledne

 

 

Uvedená pracovní doba je pouze orientační, zda máte s terapeutem průniky možných časů. Nemůžeme garantovat dostupnost všech termínů. Některé termíny jsou již dlouhodobě zabrány, zvláště  jedná-li se o pozdější hodiny.

Podmínky :

Objednání je oboustranně závazné. Objednáním vzniká smlouva o rezervaci času. Smlouva vzniká i ústní dohodou. Platbu za služby hradí klient na místě, či v případě online formy bezprostředně na zadaný účet spolu s variabilním symbolem.

Možnost zrušit domluvené sezení bezplatně je 36 hodin dopředu. Při pozdějším zrušení termínu musí klient uhradit sezení v plné výši.

Centrum Hladina není zdravotnické zařízení, není ve smluvním vztahu se zdravotními pojišťovnami. Poskytovatelé služeb nemají povinnost vést o klientech dokumentaci a poskytovat záznamy o klientech jiným institucím ke kontrole. Důvěrnost a anonymita klientů vně centra je plně zachována.