Mgr. Tereza Veselá

Mgr. Tereza Veselá

psychologické poradenství

Vystudovala jednooborovou psychologii na Pražské vysoké škole psychosociálních
studií. Absolvovala pět let  daseinsanalytického psychoterapeutického výcviku. Momentálně působí na dvou základních školách jako školní psycholožka, kde se věnuje individuálnímu poradenství dětem, rodičům i vyučujícím.  S kolektivy pracuje jako lektor primární prevence v Křesťanské pedagogicko-psychologické poradně.

V Centru Hladina poskytuje psychologické  poradenství pro dospívající, dospělé a rodiče.

Pracoviště: Kafkova 547/29, Praha 6 Dejvice 

tel: 776 008 307 mail: Vesela@CentrumHladina.cz

Ceník:

Individuální psychoterapie a poradenství, 50 minut    1000,-Kč
Rodinná psychoterapie a poradenství, 75 minut     1500,-Kč
Telefonická konzultace pouze pro stávající klienty, 15 minut  500,-Kč

Orientační pracovní doba:

Pondělí: odpoledne

Úterý: dopoledne 

 

Uvedená pracovní doba je pouze orientační, zda máte s terapeutem průniky možných časů. Nemůžeme garantovat dostupnost všech termínů. Některé termíny jsou již dlouhodobě zabrány, zvláště  jedná-li se o pozdější hodiny.

Podmínky :

Objednání je oboustranně závazné. Objednáním vzniká smlouva o rezervaci času. Smlouva vzniká i ústní dohodou. Platbu za služby hradí klient na místě, či v případě online formy bezprostředně na zadaný účet spolu s variabilním symbolem.

Možnost zrušit domluvené sezení bezplatně je 48 hodin dopředu. Při pozdějším zrušení termínu musí klient uhradit sezení v plné výši.

Centrum Hladina není zdravotnické zařízení, není ve smluvním vztahu se zdravotními pojišťovnami. Poskytovatelé služeb nemají povinnost vést o klientech dokumentaci a poskytovat záznamy o klientech jiným institucím ke kontrole. Důvěrnost a anonymita klientů vně centra je plně zachována.