Mgr. Zuzana Dvořáková, Ph.D.

Mgr. Zuzana Dvořáková, Ph.D.

psycholog, psychoterapeut - VŠ, dospělí, senioři,

Vystudovala jednooborovou psychologii na FF UK a doktorské studium klinické psychologie tamtéž, část magisterského studia strávila v Nizozemí. Absolvovala komplexní psychoterapeutický Výcvik integrace v psychoterapii, kurz komplexní krizové intervence, akreditovaný kvalifikační kurz Psycholog ve zdravotnictví a další kurzy zaměřené na psychodiagnostické metody či lektorské dovednosti.  Od roku 2015 je ve Specializačním vzdělávání v oboru Klinická psychologie.

Před mateřskou dovolenou pracovala jako psycholog ve zdravotnictví v Nemocnici Na Homolce na Oddělení klinické psychologie, kde se věnovala zejména pacientům ze somatických oddělení a neuropsychologické diagnostice. V minulosti pracovala v Národním ústavu duševního zdraví na Oddělení kognitivních poruch. Působila jako lektor zážitkové pedagogiky a primární prevence pro žáky základních a středních škol, jako lektor asistovala při výuce vysokoškolských studentů na sociálně-psychologických kurzech na VŠE, pracovala několik let jako konzultant v poradenské společnosti věnující se oblasti lidských zdrojů.

V Centru Hladina nabízí psychologické poradenství a psychoterapii pro vysokoškoláky, dospělé všech věkových kategorií, včetně seniorů  - specializuje se na práci s (psycho)somatickým onemocněním.

Pracoviště: Kafkova 547/29, Praha 6 Dejvice

mail: Dvorakova@CentrumHladina.cz