Mgr. Zuzana Dvořáková, Ph.D.

Mgr. Zuzana Dvořáková, Ph.D.

psycholog, psychoterapeut - VŠ, dospělí, senioři,

Vystudovala jednooborovou psychologii na FF UK a doktorské studium klinické psychologie tamtéž, část magisterského studia strávila v Nizozemí. Absolvovala komplexní psychoterapeutický Výcvik integrace v psychoterapii, kurz komplexní krizové intervence, akreditovaný kvalifikační kurz Psycholog ve zdravotnictví a další kurzy zaměřené na psychodiagnostické metody či lektorské dovednosti.  Od roku 2015 je ve Specializačním vzdělávání v oboru Klinická psychologie.

Před mateřskou dovolenou pracovala jako psycholog ve zdravotnictví v Nemocnici Na Homolce na Oddělení klinické psychologie, kde se věnovala zejména pacientům ze somatických oddělení a neuropsychologické diagnostice. V minulosti pracovala v Národním ústavu duševního zdraví na Oddělení kognitivních poruch. Působila jako lektor zážitkové pedagogiky a primární prevence pro žáky základních a středních škol, jako lektor asistovala při výuce vysokoškolských studentů na sociálně-psychologických kurzech na VŠE, pracovala několik let jako konzultant v poradenské společnosti věnující se oblasti lidských zdrojů.

V Centru Hladina nabízí psychologické poradenství a psychoterapii pro vysokoškoláky, dospělé všech věkových kategorií, včetně seniorů  - specializuje se na práci s (psycho)somatickým onemocněním.

Pracoviště: Kafkova 547/29, Praha 6 Dejvice

mail: Dvorakova@CentrumHladina.cz

Ceník:

Individuální psychoterapie a poradenství, 50 minut    1200,-Kč
Rodinná psychoterapie a poradenství, 75 minut     1800,-Kč
Telefonická konzultace pouze pro stávající klienty, 15 minut  500,-Kč

Orientační pracovní doba:

 

Čtvrtek: odpoledne

Pátek: dopoledne 

 

Uvedená pracovní doba je pouze orientační, zda máte s terapeutem průniky možných časů. Nemůžeme garantovat dostupnost všech termínů. Některé termíny jsou již dlouhodobě zabrány, zvláště  jedná-li se o pozdější hodiny.

Podmínky :

Objednání je oboustranně závazné. Objednáním vzniká smlouva o rezervaci času. Smlouva vzniká i ústní dohodou. Platbu za služby hradí klient na místě, či v případě online formy bezprostředně na zadaný účet spolu s variabilním symbolem.

Možnost zrušit domluvené sezení bezplatně je 48 hodin dopředu. Při pozdějším zrušení termínu musí klient uhradit sezení v plné výši.

Centrum Hladina není zdravotnické zařízení, není ve smluvním vztahu se zdravotními pojišťovnami. Poskytovatelé služeb nemají povinnost vést o klientech dokumentaci a poskytovat záznamy o klientech jiným institucím ke kontrole. Důvěrnost a anonymita klientů vně centra je plně zachována.