Mgr. Hana Gerner

Mgr. Hana Gerner

psycholog, psychoterapeut - děti, dospívající, dospělí, rodiče

Vystudovala jednooborovou psychologii na FFUK v Praze. Má komplexní psychoterapeutické vzdělání  v Gestalt terapii a postgraduální psychoterapeutický výcvik zaměřený na práci s dětmi a dospívajícími v téže modalitě. Prošla výcvikem kompletní krizové intervence, dvouletým kurzem Videotréninku interakcí, dokončila program pedagogického minima pro střední školy. V současné době dokončuje výcvik v metodě Práce v hliněném poli. Deset let pracovala jako lektorka primárních prevencí sociálně patologických jevů v PROSPE, dále také jako lektorka adaptačních a zážitkových kurzů pod Jules a Jim. Celkem šest let pracovala jako školní psycholožka na základní škole, gymnáziu a speciální škole pro sluchově postižené. S kolegou vede růstovou skupinu pro vysokoškolské studenty. Soukromou psychoterapeutickou praxi provozuje od roku 2015.

V Centru Hladina se zaměřuje především na práci s dětmi od 5 let a jejich rodinami, dospívajícími a dospělými.

Nabízí konzultace i v chorvatštině 🇭🇷.

Pracoviště: Černá 13, Praha 1 Nové Město

tel: +420737859649, mail: Gerner@CentrumHladina.cz

Ceník:

Individuální psychoterapie a poradenství, 50 minut    1200,-Kč
Rodinná psychoterapie a poradenství, 75 minut     1800,-Kč
Telefonická konzultace pouze pro stávající klienty, 15 minut  500,-Kč

Orientační pracovní doba:

Pondělí: odpoledne

Úterý: dopoledne

Středa: odpoledne

Čtvrtek: dopoledne

 

 

Uvedená pracovní doba je pouze orientační, zda máte s terapeutem průniky možných časů. Nemůžeme garantovat dostupnost všech termínů. Některé termíny jsou již dlouhodobě zabrány, zvláště  jedná-li se o pozdější hodiny.

Podmínky :

Objednání je oboustranně závazné. Objednáním vzniká smlouva o rezervaci času. Smlouva vzniká i ústní dohodou. Platbu za služby hradí klient na místě, či v případě online formy bezprostředně na zadaný účet spolu s variabilním symbolem.

Možnost zrušit domluvené sezení bezplatně je 48 hodin dopředu. Při pozdějším zrušení termínu musí klient uhradit sezení v plné výši.

Centrum Hladina není zdravotnické zařízení, není ve smluvním vztahu se zdravotními pojišťovnami. Poskytovatelé služeb nemají povinnost vést o klientech dokumentaci a poskytovat záznamy o klientech jiným institucím ke kontrole. Důvěrnost a anonymita klientů vně centra je plně zachována.