Mgr.  Tereza Králová, Ph.D.

Mgr. Tereza Králová, Ph.D.

psycholog, psychologické poradenství pro dospělé

Absolvovala magisterské studium na FF UK obor jednooborová psychologie, specializace psychologie práce a organizace, a doktorské studium na FPH VŠE v Praze se zaměřením na management. Práce s lidmi je spojujícím prvkem v její dosavadní praxi, která zahrnuje jak pedagogickou, tak poradenskou roli v akademickém světě i světě businessu (exekutivní vzdělávání, výběry apod.). Řadu let působí v Akademické psychologické poradně na VŠE v Praze, kde nabízí psychologické poradenské služby (př. studijní, kariérová, vztahová, rozvojová témata). Vedle toho realizuje psychologickou diagnostiku užívanou v pracovním světě a směřující výstupy k sebepoznání a osobnímu rozvoji studentů.

Aktuálně dokončuje víceletý psychoterapeutický výcvik vycházející z humanistické psychologie Carla R. Rogerse (Person Centred Approach) u PCA Institutu Praha.

Pracoviště: Černá 1705/13, Praha 1 Nové Město

mail: Kralova@CentrumHladina.cz

Ceník:

Individuální psychoterapie a poradenství, 50 minut    1000,-Kč
Individuální psychoterapie a poradenství v angličtině 🇬🇧 , 50 minut1200,-Kč
Telefonická konzultace pouze pro stávající klienty, 15 minut  500,-Kč

Orientační pracovní doba:

Pátek dopoledne 

 

Uvedená pracovní doba je pouze orientační, zda máte s terapeutem průniky možných časů. Nemůžeme garantovat dostupnost všech termínů. Některé termíny jsou již dlouhodobě zabrány, zvláště  jedná-li se o pozdější hodiny.

Podmínky :

Objednání je oboustranně závazné. Objednáním vzniká smlouva o rezervaci času. Smlouva vzniká i ústní dohodou. Platbu za služby hradí klient na místě, či v případě online formy bezprostředně na zadaný účet spolu s variabilním symbolem.

Možnost zrušit domluvené sezení bezplatně je 48 hodin dopředu. Při pozdějším zrušení termínu musí klient uhradit sezení v plné výši.

Centrum Hladina není zdravotnické zařízení, není ve smluvním vztahu se zdravotními pojišťovnami. Poskytovatelé služeb nemají povinnost vést o klientech dokumentaci a poskytovat záznamy o klientech jiným institucím ke kontrole. Důvěrnost a anonymita klientů vně centra je plně zachována.