Mgr. Tereza Uhlíková

Mgr. Tereza Uhlíková

psycholog, poradenství pro dospívající, dospělé a rodiny

Vystudovala jednooborovou psychologii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. Absolvovala pětiletý sebezkušenostní daseinsanalytický výcvik v komunitní a skupinové psychoterapii včetně teorie, nyní dokončuje jeho supervizní část. Absolvovala dvouletý výcvik ve výkladu snů v daseinsanalýze. Aktuálně je frekventantkou pětiletého výcviku v biosyntetické psychoterapii. Pracuje pod pravidelnými supervizemi a průběžně se vzdělává v oblasti psychologie, psychoterapie a filosofie. 

Od roku 2020 působí v Centru Anabell, kde pracuje s klienty, kteří se léčí z poruch příjmu potravy. Kromě individuální práce s klienty vede terapeutickou skupinu zaměřenou na oblast poruch příjmu potravy.

Čtyři roky působila jako školní psycholog na osmiletém gymnáziu v Praze, kde se věnovala práci s třídními kolektivy a poskytovala individuální psychologické poradenství studentům, rodičům, pedagogům. Přímé práci s náctiletými a jejich průvodcování v těžké životní situaci se věnuje již přes deset let, začínala dobrovolnickou činností v organizaci Lata, kde pracovala individuálně i skupinově. Další profesní zkušenosti má v oblasti léčby závislostí, s psychodiagnostikou a rodinným poradenstvím v rámci Speciálně pedagogického centra. Při práci používá také terapeutické pískoviště.

V Centru Hladina poskytuje psychologické poradenství pro dospívající, dospělé a rodiny.

Pracoviště: Černá 13, Praha 1 Nové Město

mail: Tereza.Uhlikova@CentrumHladina.cz 

Ceník:

Individuální poradenství, 50 minut    1200,-Kč
Rodinné poradenství, 75 minut     1800,-Kč
Individuální poradenství v angličtině 🇬🇧 , 50 minut1400,-Kč
Telefonická konzultace pouze pro stávající klienty, 15 minut  500,-Kč

Orientační pracovní doba:

Pondělí: dopoledne

Úterý: odpoledne

Čtvrtek: odpoledne

Pátek: dopoledne

 

 

Uvedená pracovní doba je pouze orientační, zda máte s terapeutem průniky možných časů. Nemůžeme garantovat dostupnost všech termínů. Některé termíny jsou již dlouhodobě zabrány, zvláště  jedná-li se o pozdější hodiny.

Podmínky :

Objednání je oboustranně závazné. Objednáním vzniká smlouva o rezervaci času. Smlouva vzniká i ústní dohodou. Platbu za služby hradí klient na místě, či v případě online formy bezprostředně na zadaný účet spolu s variabilním symbolem.

Možnost zrušit domluvené sezení bezplatně je 48 hodin dopředu. Při pozdějším zrušení termínu musí klient uhradit sezení v plné výši.

Centrum Hladina není zdravotnické zařízení, není ve smluvním vztahu se zdravotními pojišťovnami. Poskytovatelé služeb nemají povinnost vést o klientech dokumentaci a poskytovat záznamy o klientech jiným institucím ke kontrole. Důvěrnost a anonymita klientů vně centra je plně zachována.