Mgr. Martina Hanušová

Mgr. Martina Hanušová

psycholog, poradenství pro dospívající a dospělé, páry, rodiny, rodiče, učitele a studenty

Vystudovala bakalářský program jednooborové psychologie na JČU v Českých Budějovicích a magisterský program psychologie na PVŠPS v Praze. Absolvovala kurz Kompletní krizové intervence. Od roku 2017 má certifikaci pro práci s Hoganovou profesní psychodiagnostikou.  Je frekventantkou Systemického výcviku v rodinné terapii (postmoderní a dialogické přístupy). Pracuje pod pravidelnou supervizí a průběžně získává nové zkušenosti prostřednictvím kurzů a výcviků. Přes 3 roky působila v mezinárodní firmě v Praze, kde se věnovala psychologii práce a externímu HR, zejména použití psychodiagnostiky a moderních nástrojů při náboru a rozvoji zaměstnanců.

Od roku 2019 pracuje jako školní psycholog na 2. stupni základní školy, kde se věnuje jednotlivým žákům (jejich rodičům), učitelům a celým třídním kolektivům. Během studia absolvovala řadu stáží ve školách, pedagogicko-psychologických poradnách, Psychiatrické léčebně Červený dvůr nebo Psychiatrické nemocnici Písek.

Zabývá se tématy sebepřijetí, životních změn a krizí, mezilidských vztahů, hledání vlastní
identity, postrádání smyslu, ztráty blízké osoby, závažných onemocnění a poúrazových stavů (příp. handicapů). Bezpečí, důvěra a přijetí klienta jsou základními principy její práce.

V Centru Hladina nabízí psychologické poradenství pro děti od 11 let, dospívající a dospělé, rodiče a pedagogy.

Poskytuje párovou a rodinnou terapii s přítomností reflektujícího týmu. Jde o tým dalších
terapeutů, kteří sledují a poslouchají rozhovor. Tento způsob práce pomáhá zachytit další nápady a jiné pohledy na situaci.

Pracoviště: Kafkova 547/29, Praha 6 Dejvice

tel: +420777244183 mail: Hanusova@CentrumHladina.cz

Ceník:

Individuální psychoterapie a poradenství, 50 minut    1000,-Kč
Rodinná psychoterapie a poradenství, 75 minut     1500,-Kč
Telefonická konzultace pouze pro stávající klienty, 15 minut  500,-Kč

Orientační pracovní doba:

 

Čtvrtek: odpoledne

 

 

Uvedená pracovní doba je pouze orientační, zda máte s terapeutem průniky možných časů. Nemůžeme garantovat dostupnost všech termínů. Některé termíny jsou již dlouhodobě zabrány, zvláště  jedná-li se o pozdější hodiny.

Podmínky :

Objednání je oboustranně závazné. Objednáním vzniká smlouva o rezervaci času. Smlouva vzniká i ústní dohodou. Platbu za služby hradí klient na místě, či v případě online formy bezprostředně na zadaný účet spolu s variabilním symbolem.

Možnost zrušit domluvené sezení bezplatně je 48 hodin dopředu. Při pozdějším zrušení termínu musí klient uhradit sezení v plné výši.

Centrum Hladina není zdravotnické zařízení, není ve smluvním vztahu se zdravotními pojišťovnami. Poskytovatelé služeb nemají povinnost vést o klientech dokumentaci a poskytovat záznamy o klientech jiným institucím ke kontrole. Důvěrnost a anonymita klientů vně centra je plně zachována.