Mgr. Martina Hanušová

Mgr. Martina Hanušová

psycholog, poradenství pro dospívající a dospělé, rodiče

Vystudovala bakalářský program jednooborové psychologie na JČU v Českých Budějovicích a magisterský program psychologie na PVŠPS v Praze. Absolvovala kurz Kompletní krizové intervence. Od roku 2017 má certifikaci pro práci s Hoganovou profesní psychodiagnostikou.  Je frekventantkou Systemického výcviku v rodinné terapii (postmoderní a dialogické přístupy). Pracuje pod pravidelnou supervizí a průběžně získává nové zkušenosti prostřednictvím kurzů a výcviků. Přes 3 roky působila v mezinárodní firmě v Praze, kde se věnovala psychologii práce a externímu HR, zejména použití psychodiagnostiky a moderních nástrojů při náboru a rozvoji zaměstnanců. Od roku 2019 pracuje jako školní psycholog na 2. stupni základní školy, kde se věnuje jednotlivým žákům (jejich rodičům), učitelům a celým třídním kolektivům. Během studia absolvovala řadu stáží ve školách, pedagogicko-psychologických poradnách, Psychiatrické léčebně Červený dvůr nebo Psychiatrické nemocnici Písek.
Kromě témat spojených se školním prostředím a kariérou pracuje i s klienty v krizových situacích: životní změny, problémy v mezilidských vztazích, ztráta blízké osoby apod.
V Centru Hladina nabízí psychologické poradenství pro děti od 11 let, dospívající a dospělé, rodiče a pedagogy.

Pracoviště: Kafkova 547/29, Praha 6 Dejvice

tel: +420777244183 mail: Hanusova@CentrumHladina.cz

Ceník:

Individuální psychoterapie a poradenství, 50 minut    900,-Kč
Rodinná psychoterapie a poradenství, 75 minut     1400,-Kč
Telefonická konzultace pouze pro stávající klienty, 15 minut  500,-Kč

Orientační pracovní doba:

 

Čtvrtek: odpoledne

 

 

Uvedená pracovní doba je pouze orientační, zda máte s terapeutem průniky možných časů. Nemůžeme garantovat dostupnost všech termínů. Některé termíny jsou již dlouhodobě zabrány, zvláště  jedná-li se o pozdější hodiny.

Podmínky :

Objednání je oboustranně závazné. Objednáním vzniká smlouva o rezervaci času. Smlouva vzniká i ústní dohodou. Platbu za služby hradí klient na místě, či v případě online formy bezprostředně na zadaný účet spolu s variabilním symbolem.

Možnost zrušit domluvené sezení bezplatně je 36 hodin dopředu. Při pozdějším zrušení termínu musí klient uhradit sezení v plné výši.

Centrum Hladina není zdravotnické zařízení, není ve smluvním vztahu se zdravotními pojišťovnami. Poskytovatelé služeb nemají povinnost vést o klientech dokumentaci a poskytovat záznamy o klientech jiným institucím ke kontrole. Důvěrnost a anonymita klientů vně centra je plně zachována.